Dansjaar 2019-2020
De lessen voor het dansjaar 2019-2020 lopen van 10 september 2019 tot 1 juni 2020.

Op feestdagen en tijdens de schoolvakanties zijn er geen lessen, tenzij anders gecommuniceerd door de lesgever. Opgelet, de eerste zaterdag van een schoolvakantie is er wel nog les! 



Lessenrooster 2019-2020

kleuterdans 3 ( 3de kleuter ) en pré-kinderdans 1 ( 1ste leerjaar )

DAG

VAN

TOT

OMSCHRIJVING

LESGEVER

LOKAAL

woensdag

13:30

14:30

kleuterdans 3

JC

kapel

schrijf in

woensdag

15:30

16:30

kleuterdans 3

CV

kapel

schrijf in

woensdag

14:30

15:30

pré-kinderdans 1

JC

kapel

schrijf in

woensdag

16:30

17:30

pré-kinderdans 1

CV

kapel

schrijf in

kinderdans ( 2de leerjaar t.e.m. 6de leerjaar )

maandag

17:15

18:15

kinderdans 2

NC

kapel

schrijf in

donderdag

17:00

18:00

kinderdans 2

LA

kapel

schrijf in

maandag

17:15

18:15

kinderdans 3

PH

studio

schrijf in

woensdag

17:30

18:30

kinderdans 3

EV

kapel

schrijf in

dinsdag

17:00

18:00

kinderdans 4

DD

kapel

schrijf in

woensdag

18:30

19:30

kinderdans 4

EP

studio

schrijf in

maandag

18:15

19:15

kinderdans 5

IN

kapel

schrijf in

zaterdag

9:15

10:15

kinderdans 5

IN

studio

schrijf in

maandag

18:15

19:15

kinderdans 6

VS

studio

schrijf in

woensdag

18:30

19:30

kinderdans 6

KC

kapel

schrijf in

hedendaagse dans ( + 12 jaar volgens niveau )

dinsdag

18:00

19:15

hedendaags 1 + 12j

DD

kapel

schrijf in

donderdag

18:00

19:15

hedendaags 1 + 12j

DD

kapel

schrijf in

woensdag

19:30

20:45

hedendaags 2 + 12j

EP

studio

schrijf in

vrijdag

19:00

20:15

hedendaags 2 + 12 jaar

BR

kapel

schrijf in

maandag

19:15

20:30

hedendaags 3 + 12j

VS

studio

schrijf in

dinsdag

19:15

20:30

hedendaags 3 + 12j

LM

kapel

schrijf in

maandag

19:15

20:30

semi-gevorderden 1 + 14j

IN

kapel

schrijf in

vrijdag

20:15

21:30

semi-gevorderden 1 + 14j

BR

kapel

schrijf in

woensdag

19:30

20:45

semi-gevorderden 2 + 14j

KC

kapel

schrijf in

dinsdag

20:30

21:45

semi-gevorderden 3 + 14j

LM

kapel

schrijf in

donderdag

19:15

20:30

semi-gevorderden 3 + 14j

JV

kapel

schrijf in

zaterdag

11:45

13:00

semi-gevorderden 4 +14j

BR

kapel

schrijf in

zaterdag

10:15

11:30

gevorderden 1

BC

kapel

schrijf in

zaterdag

9:00

10:15

gevorderden 2

BC

kapel

schrijf in

zaterdag

10:15

11:45

CREW hedendaags (via selectie) 

IN

studio

hedendaags volwassenen ( volgens niveau )

maandag

20:30

21:45

volwassenen 1 initiatie

KM

studio

schrijf in

maandag

20:30

21:45

volwassenen 2 semi - gev.

IN

kapel

schrijf in

donderdag

20:30

21:45

volwassenen 3 gevorderden

JV

kapel

schrijf in

klassiek ballet ( vanaf 2de leerjaar - volgens niveau )

dinsdag

17:15

18:15

ballet 1 ( 2de leerjaar ) 

BDD

studio

schrijf in

woensdag

13:30

14:30

ballet 1 ( 2de leerjaar )

BDD

studio

schrijf in

woensdag

14:30

15:30

ballet 2

BDD

studio

schrijf in

donderdag

17:15

18:15

ballet 2

BDD

studio

schrijf in

woensdag

15:30

16:30

ballet 3

BDD

studio

schrijf in

donderdag

18:15

19:15

ballet 3

BDD

studio

schrijf in

woensdag

16:30

17:30

ballet 4

BDD

studio

schrijf in

woensdag

17:30

18:30

ballet 5

BDD

studio

schrijf in

dinsdag

18:15

19:15

ballet 6

BDD

studio

schrijf in

dinsdag

19:15

20:15

ballet 7

BDD

studio

schrijf in

donderdag

19:15

20:30

ballet 8

BDD

studio

schrijf in

donderdag

20:30

21:45

ballet volwassenen

BDD

studio

schrijf in

dinsdag

20:15

21:30

CREW ballet ( via selectie )

BDD

studio

hiphop (vanaf 6de leerjaar - volgens niveau )

vrijdag

17:00

18:00

hiphop 1

BDV

kapel

schrijf in

zaterdag

14:15

15:15

hiphop 1

LS

studio

schrijf in

vrijdag

16:45

17:45

hiphop 2

AV

studio

schrijf in

zaterdag

13:15

14:15

hiphop 2

MS

kapel

schrijf in

vrijdag

17:45

18:45

hiphop 3

AV

studio

schrijf in

vrijdag

19:45

20:45

hiphop 4

SN

studio

schrijf in

zaterdag

11:45

12:45

hiphop 5

RS

studio

schrijf in

vrijdag

20:45

21:45

hiphop 6

SN

studio

schrijf in

vrijdag

18:00

19:00

hiphop 7

BDV

kapel

schrijf in

vrijdag

18:45

19:45

hiphop 8

AV

studio

schrijf in

zaterdag

14:15

15:15

hiphop 9

MS

kapel

schrijf in

zaterdag

12:45

14:15

CREW hiphop ( via selectie )

LS

studio

Lessenfolder 2019-2020
De lessenfolder voor het dansjaar 2019-2020 is klaar!